Promocje
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Opcje przeglądania
Dostępność
Promocja

Spusty

SPUST AR-15 ALG COMBAT TRIGGER - ALG DEFENSE

 SPUST AR-15 ALG COMBAT TRIGGER  - ALG DEFENSE
SPUST AR-15 ALG COMBAT TRIGGER - ALG DEFENSE

Olsztyn: NIEDOSTĘPNY

 SPUST AR-15 ALG COMBAT TRIGGER  - ALG DEFENSE

Dostępność: brak towaru

Cena: 550,00 zł

Spust Geissele 2 Stage (G2S) Trigger

Spust Geissele 2 Stage (G2S) Trigger
Spust Geissele 2 Stage (G2S) Trigger

WARSZAWA: NIEDOSTĘPNE
OLSZTYN: NIEDOSTĘPNE

Geissele 2 Stage jest tańszą wersją spustu Super Semi-Automatic (SSA®) trigger przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości.
G2S jest dwuoporowym (rozłożenie oporów: 1,25 i 1 kg) spustem, o stałym, nieregulowanym oporze 2,25 kg. Po założeniu do broni jest praktycznie nie do odróżnienia od spustu SSA®, także pod względem charakterystyki działania – różnice dotyczą detali wykończenia mechanizmów.

Montaż modułu odbywa się z wykorzystaniem standardowych kołków i gniazd – jego instalacja zajmuje około 20 minut. Język spustowy ma identyczny profil, jak języki spustowe wojskowych karabinków M4/M16.

Części G2S wykonane są z wysokogatunkowej stali narzędziowej, co gwarantuje ich długą żywotność, a końcowe wygładzanie przekłada się na płynną pracę mechanizmów. Zastosowane sprężyny kurka zapewniają bezawaryjną pracę broni z wykorzystaniem dowolnej amunicji, w tym wojskowej. Sam kurek jest lżejszy, niż w broni wojskowej, co przekłada się na szybszą pracę modułu i możliwość strzelania szybszych dubletów.

Dostępność: brak towaru

Cena: 850,00 zł
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl